Egy a természettel

Iskolánk ebben az évben is csatlakozott egy globális akcióhoz, amelyet a Szerbiai Tanítók Egyesülete szervezett meg 2022.05.26-án

OUTDOOR CLASROOM DAY néven.

A tanulóinkkal egy egynapos kiránduláson vettünk részt, amikor a tantermeinket elhagyva különböző tanítási aktivitásokat végeztünk a természetben. Egy a természettel név alatt.

Megszerveztünk egy egynapos kirándulást Palicsra, az állatkertbe és a kelebiai ménesbirtokra, ahol nagyon sokmindent láttunk, tanultunk és felfedeztünk, amit eddig nem tudnunk.

A tanulók lehetőséget kaptak hogy a természetben a játszanak, tanuláhassanak, kutassanak, közvetlen kapcsolatban legyenek a természettel és kint tartózkodjanak a levegőn.

Minden tanulónak külön feladata volt a korosztályának és egyéni szükségeinek megfelelő szintjén, amit mindenki sikeresen elvégzett és igyekeztünk a feladatok közös megoldására.