A gyermekhét

Iskolánk felsős tanulói a Gyermekhét során színes programokban vettek részt.Hétfőn nyolcadikos és hetedikes tanulóink megtartották a diákparlament immáron hagyományossá vált ülését.Kedden az osztályfőnöki órák keretén belül minden osztály a gyermekjogokról beszélgetett, folytatott értekezést. Téma: Mi kell ahhoz, hogy a gyermek szárnyat bontson?Szerdán műhelymunkán vettek részt, melyet a biológia tanárnő szervezett meg. Téma: A Kerényen való tanulmányi kirándulás összegzése, a tanultak bemutatása, panók készítése.Csütörtökön a felsős fiúk többsége Bácskertesre látogatott, ahol részt vettek az évek óta megszervezésre kerülő Tolerancia Kupán. Azok a diákok, akik Bácsgyulafalván maradtak, mozi délelőttöt tartottak.Pénteken ismét műhelymunka volt soron. Ezúttal a képzőművészet tanárnő szervezésében. A tanulók a kerényi kiránduláson készített fotók alapján rajzokat alkottak. Igen nagy sikerrel. A munkákból rövidesen kiállítást szerveznek.