Iskolanap

2023. március 21-én iskolánk megünnepelte az iskolanapot. Ennek keretén belül három közeli intézményt látott vendégül. Ezek: József Attila Általános Iskola – Bácskertes, Petőfi Sándor Általános Iskola – Doroszló, Testvériség-egység Általános Iskola – Bezdán. Az ünnepség délelőtt 10 órakor vette kezdetét. A felsős tanulók foci rangadót tartottak, mely során hat mérkőzést játszottak le. Végül eredményt is hirdettek. Első helyen a bácskertesi csapat végzett, második díjazott a hazai csapat lett, míg harmadik helyet a doroszlói diákok vívták ki maguknak, a bezdáni fiúk dicséretben részesültek. Alsós tanulóink, illetve azok a felsős diákok, akik nem fociztak, lelkes szurkolással bíztatták a csapatokat.

A diplomák, köszönő oklevelek kiosztása után minden résztvevőt, igazgatót, tanulót, tanárt ünnepi ebéddel vendégelt meg iskolánk. Egy gyönyörű napot tudhatunk magunk mögött. Vendégeinknek szívből köszönjük a részvételt. Reméljük, jövőre ismét találkozunk.