Iskolanap

2022. március 29-én iskolánk, néhány év kihagyás után, újra megünnepelte az iskolanapot. Ennek keretén belül három közeli intézményt látott vendégül. Ezek: József Attila Általános Iskola – Bácskertes, Petőfi Sándor Általános Iskola – Doroszló, József Attila Általános Iskola – Gombos. Az ünnepség délelőtt 10 órakor vette kezdetét. A felsős tanulók foci rangadót tartottak, mely során hat mérkőzést játszottak le. Végül eredményt is hirdettek. Első helyen a gombosi csapat végzett, második díjazott a bácskertesi, míg harmadik a bácsgyulafalvi csapat lett, a doroszlói fiúk dicséretben részesültek. Alsós tanulóink filmet néztek, a mozi után pedig a szurkolók csapatát erősítették a mérkőzéseken. A diplomák, köszönő oklevelek kiosztása után minden résztvevőt, igazgatót, tanulót, tanárt ünnepi ebéddel vendégelt meg iskolánk.

Egy gyönyörű napot tudhatunk magunk mögött. Vendégeinknek szívből köszönjük a részvételt. Reméljük, ettől kezdve minden évben sikerül hasonló keretek között megünnepelni iskolánk napját.