Áll a bál!

2024. február 23-án iskolánk felsős tanulói maszkabált szerveztek. A mulatság délben vette kezdetét a jelmezversennyel. A tanulók sorban bemutatták jelmezüket. A vetélkedőt Sučević Tea 6. osztályos tanuló nyerte meg. Második helyezett Fazekas Ámor 7. osztályos diák lett, míg a harmadik díjat Bezdán Zolna 5. osztályos tanuló vehette át. Különdíjban Kovács Kárl (5. osztáy) részesült.

Az eseménysort vidám játékokkal folytattuk. A tanulóknak párban kellett teljesíteniük bizonyos feladatokat. Ilyenek: éneklés, vízivás, táncolás, különféle ügyességi feladatok stb.

A jelmezbált tombola zárta, mely során minden tanuló izgatottan várta, mikor húzzák ki a számokat. A főnyeremény pizza volt, melyet a Paprika csárda biztosított, és Mészáros Alekszandar 8. osztályos tanuló vehetett át. Ezúton is szívből köszönjük az étterem nagylelkűségét!

A hangulat fergeteges volt!