Iskolanap

2024. március 18-án intézményünk megünnepelte az iskolanapot. Ennek keretén belül három közeli iskolát láttunk vendégül. Ezek: József Attila Általános Iskola – Bácskertes, Petőfi Sándor Általános Iskola – Doroszló, Testvériség-egység Általános Iskola – Bezdán. Az ünnepség délelőtt 9 órakor vette kezdetét egy kulturális műsorral, melynek keretében vendégeink megismerkedtek iskolánk múltjával, valamint dalokat és verseket hallgattak meg. Ezt követően a felsős tanulók foci rangadót tartottak, mely során hat mérkőzést játszottak le. Végül eredményt is hirdettek. Első helyen a doroszlói csapat végzett, második díjazott a bezdáni csapat, illetve a hazai csapat lett, míg a harmadik helyen a bácskertesi diákok végeztek.

Alsós tanulóink a kerényi iskola néhány tanulóját látták vendégül. Sportvetélkedővel indították a délelőttöt, ezt követően pedig kézműves foglalkozást tartottak.

A diplomák kiosztása után minden résztvevőt, igazgatót, tanulót, tanárt ünnepi ebéddel vendégelt meg iskolánk.

Egy gyönyörű napot tudhatunk magunk mögött. Vendégeinknek szívből köszönjük a

részvételt.

Reméljük, jövőre ismét találkozunk.