Сунчана јесен живота

Дана, 30.11.2022. године, у нашој школи одржана је свечана приредба „Сунчана јесен живота“, приредба за баке и деке. Присуство бака и дека у животу деце је непроцењиво. Обрадовали смо баке и деке приредбом пред празнике, јер баке и деке су најдивнија створења која не смемо да заборавимо. Угрејали смо срца и озарили лица свима који су дошли да уживају у нашој чаролији речи, игре и музике. Било је ту пуно лепих песмица, рецитација, плеса, певања,… аплауза, осмеха, загрљаја и безграничне љубави.

Хвала, од срца, свим бакама и декама који су се одазвали и пружили љубав и подршку својим потомцима. Желимо да буде још пуно оваквих дружења, овако дивних и лепих тренутака, пуних емоција и љубави.

Колектив школе срдачно се захваљује на сарадњи свим родитељима и месној заједници, који су допринели да овај догађaј буде права свечаност.